آخرين دروس ارائه شده
اين درس مخصوص دفاتر پيشخوان دولت 10 استان کشور مي باشد که تنها با پرداخت 5000 تومان در اين دوره ثبت نام نمايند.
اين درس در چند روز آينده در دسترس کاربران محترم قرار مي گيرد. اين درس مخصوص دفاتر پيشخوان دولت 10 استان کشور مي باشد که تنها با پرداخت 5000 تومان در اين دوره ثبت نام نمايند.
اين درس مخصوص دفاتر پيشخوان دولت 17 استان مرزي کشور مي باشد که تنها با پرداخت 8000 تومان در اين دوره ثبت نام نمايند.
اين درس مخصوص دفاتر پيشخوان دولت مي باشد و آنها مي توانند با پرداخت مبلغ 20000 تومان در اين دوره ثبت نام نمايند.
درباره ما
تاریخچۀ شرکت "پیشخوان خدمات گستر ایرانیان"

هستۀ اصلی شرکت "پیشخوان خدمات گستر ایرانیان" از سال ۱۳۸۵، تحقیقات خود را در حوزه‏های آموزش، بازاریابی و ایجاد جوامع مجازی با رویکرد بومی‎سازی در این عرصه و با رعایت استانداردهای بین‌المللی، آغاز کرد. در سال 1387 شرکت "ایده رایانه جم" تأسیس شد. این شرکت در جهت تحقق بخشیدن به اهداف خود با بهره‌مندی از متخصصان مجرب داخلی و فناوری روز دنیا، پس از تکمیل تحقیقات خود، تیم‌های تخصصی بازرگانی، IT، آموزش و بازاریابی در حوزه خدمات الکترونیک را تشکیل داد. از ابتدای سال ۱۳۸۹ مذاکراتی با "هولدینگ کشوری پیشخوان خدمات ایرانیان" در باب اجرایی شدن این پروژه‌ها در سطح ملی آغاز شد. نتیجۀ این مذاکرات و رایزنی‌ها، تشکیل شرکت "پیشخوان خدمات گستر ایرانیان" در سال ۱۳۹۰، با سهام مشترک "هولدینگ کشوری پیشخوان خدمات ایرانیان"، شرکت پیشخوان خدمات سمنان و آقای مهدی سالمی بود.
خلاصه‎ای از خدمات شرکت "پیشخوان خدمات گستر ایرانیان":

شرکت پیشخوان خدمات گستر ایرانیان، از طریق شبکه عظیم دفاتر پیشخوان خدمات دولت، خدمات نوین بخش عمومی را در سراسر کشور به هموطنان عزیز ارایه خواهد داد. در همین راستا، در فاز اول ارایۀ خدمات خود، همگام با اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله و برنامه پنجم توسعه، در حال راه‌اندازی پرتالی با هدف ایجاد جامعۀ مجازی مختص ایرانیان- همسو با اهداف شبکۀ عظیم دفاتر پیشخوان دولت و در جهت رفع نیاز و افزایش سطح رفاه و رضایت عموم مردم در سطح کشور- است. با توجه به تحقیقات و نیازسنجی‌های صورت گرفته در این فاز، چهار خدمت: آموزش الکترونیک، فروشگاه جامع الکترونیک، طرح جامع املاک و سرگرمی‌های الکترونیک در حال آماده‎سازی است.
اهداف شکل‎گیری شبکه عظیم دفاتر پیشخوان دولت:

 • کاهش سفرهای درون شهری و برون شهری به وسیلۀ توسعۀ زیر ساخت‎های خدمات الکترونیک
 • گسترش فرهنگ استفاده از سرویس‌های اینترنتی، همسو با قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • افزایش رفاه عمومی در سراسر کشور از طریق:
  • ایجاد فضاهای آموزش مجازی، مطابق با استانداردهای جهانی که به راحتی در دسترس همگان باشد(حتی در محروم‎ترین مناطق)
  • بومی‎سازی فناوری‎های آموزش مجازی در جهت رفع نیاز کشور و جلوگیری از خروج ارز در این حوزه
  • ایجاد فروشگاه ملی مجازی همراه با ارایۀ اکثر کالاهای مورد نیاز آحاد جامعه، با حضور و همکاری برندهای شناخته شده و محبوب در کشور
  • ایجاد مرکز سرگرمی‎های اینترنتی همخوان با فرهنگ ایرانی اسلامی و با بار آموزشی علمی، فرهنگی متناسب با سلیقه کاربران، با هدف غنی‎تر کردن اوقات فراغت هموطنان و به‎ویژه جوانان
  • ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان و متخصصان
نحوه ارایه خدمات پیشخوان خدمات گستر ایرانیان:

با توجه به اینکه شرکت "پیشخوان خدمات گستر ایرانیان" از بدنۀ دفاتر پیشخوان خدمات دولت است و با هدف افزایش رضایت مردم و افزایش درآمد دفاتر شروع به کار کرده است، لازم به ذکر است تمامی سرویس‎های شرکت از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت ارایه خواهد شد؛ لذا در راستای مدیریت ارایه خدمات در سطح کشور، به واگذاری نمایندگی شرکت در هر استان اقدام می نماید.

* لازم به ذکر است منظور از واگذاری دفاتر نمایندگی استانی، واگذاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت نیست.

با توجه به فروش خدمات شرکت از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت، وظایف نمایندگان استانی در حوزه فعالیت خود به شرح زیر است:
 • اجرای برنامه‎های شرکت قبل از ارایه خدمات؛ از قبیل بازاریابی، تبلیغات، برگزاری همایش‌ها و سمینارها و...
 • مدیریت فروش و ارایه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت
 • پشتیبانی از خدمات ارایه شده شرکت

بدیهی است، گسترش خدمات شرکت "پیشخوان خدمات گستر ایرانیان"، کاهش هزینه‏های زندگی و افزایش سطح رضایت هموطنان عزیز از دفاتر پیشخوان دولت را در پی خواهد داشت.